Turniej Szachowy

X Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Rudy Śląskiej zakończony!W zawodach brało udział łącznie 116 zawodników. Turniej został rozegrany w 4 grupach z podziałem na poziom oraz wiek.Przedstawiamy najlepszych zawodników…

Czytaj dalejTurniej Szachowy

Eko konkurs!

„Eko bajtle i szkōlōrze” zawitały dziś na naszą scenę 👩‍🏫🧑‍🏫🏫 konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 37 im. Pracowitych Pszczółek zgromadził wielu młodych artystów. Imprezę rozpoczął uroczyście Michał Pierończyk - Prezydent Miasta Ruda Śląska. Uczestnicy na deskach MDKu prezentowali skarby literackie w ślōnskij gŏdce, śpiewając recytując i odgrywając scenki. Nagrody wręczyła Anna Krzysteczko - Wiceprezydent Rudy Śląskiej. Wszystko odbyło się w duchu miłości do środowiska - naszej Ziemii ❤️ gratulujemy zwycięzcom!

Czytaj dalejEko konkurs!