15 czerwca odbył się u nas wieczór teatrów. Na scenie zaprezentowały się sekcje teatralne MDK-u: Teatr Wena, Teatr Wrażliwości oraz uczestnicy zajęć Monodramu. Dziękujemy za tak wiele wspólnych wrażeń!
15 czerwca odbył się u nas wieczór teatrów. Na scenie zaprezentowały się sekcje teatralne MDK-u: Teatr Wena, Teatr Wrażliwości oraz uczestnicy zajęć Monodramu. Dziękujemy za tak wiele wspólnych wrażeń!